Uzman Görüşleri

Toplam Makale Sayısı (5)
Duvar Aparatlı Dezenfektan

Duvar Aparatlı Dezenfektan

Minimum el temas alanı ile cilt dezenfektanının kullanılmasını sağlar. .<br/>1000 ml kapasitesindedir.<br/>İş yerlerinde, ofisinizde ya da evlerde kullanılabilir..<br/>Ürün ölçüleri.60Y 40 G.<br/>Duvar aparatı, 2 Adet dübel ve vida.

3.06.2020 00:51:40
Siperlik

Siperlik

Yüz Siperliğini kafanızdan çıkarmadan yukarı aşağı aç/kapa yaparak kullanabilirsiniz.Yüz Siperliği kafa şeklini alarak rahat kullanım sağlar.Kaş üstünden çene altına kadar geniş koruma alanına sahiptir.Kullanımı kolay , dayanıklı , pratiktir.Uzun ömürlüdür , kullan at ürünü değildir.

3.06.2020 00:50:05
Hijyen İstasyonu'nun Kullanımı

Hijyen İstasyonu'nun Kullanımı

Covit-19 (corona) mücadelesi verdiğimiz günlerde sağlık bakanımız Dr.Fahrettin Kocanın tavsiyesi olan Korona virüs tehlikesine karşı 14 kural yöntemini toplum sağlığı için ihmal etmeden uygulamalıyız.En önemli konulardan biri ise şüphesiz el hijyenimizdir.El dezenfektanları; bireylerin hijyeni yada araç-gereç hijyeninin sağlanması amaçlarıyla zararlı organizmaların ortamdan uzaklaştırılması için kullanılmaktadır.Piyasada çok fazla dezenfektan madde bulunuyor.Etkili olanlar genelde alkol bazlı ürünlerdir ve koruyuculuk özellikleri de çok yüksektir.Tabii alkol oranı yüksek olunca egzama ve cilt kuruluğu gibi yan etkileri olmaktadır.Genelde en çok tavsiye edilen; uygun alkol oranı ve nemlendirici içermesidir.

14.05.2020 04:51:34
Hijyen İstasyonlarının Faydaları

Hijyen İstasyonlarının Faydaları

El dezenfektanları; bireylerin hijyeni yada araç-gereç hijyeninin sağlanması amaçlarıyla zararlı organizmaların ortamdan uzaklaştırılması için kullanılmaktadır.Piyasada çok fazla dezenfektan madde bulunuyor. Etkili olanlar genelde alkol bazlı ürünlerdir ve koruyuculuk özellikleri de çok yüksektir.Tabii alkol oranı yüksek olunca egzama ve cilt kuruluğu gibi yan etkileri olmaktadır. Genelde en çok tavsiye edilen; uygun alkol oranı ve nemlendirici içermesidir.Dezenfektanlar uygun seçilmez, içeriği iyi ayarlanmaz ve doğru şeklide kullanılmazsa etkisi istenilen düzeyde olmaz ve direnci yüksek farklı tür bakteriler gelişebilir.

14.05.2020 04:51:22
Antibakteriyel Jel Kullanmanın Önemi

Dezenfektan Kullanmanın Önemi

Dezenfektanlar, insanların dolaylı yada direkt temaslarından kaynaklı olarak virüs ve bakteri gibi hastalığın oluşmasına neden olan organizmaların yok olması için çok önemlidir.Görünür ya da görünmez kirlenme olduğunda el dezenfektanı hastalık oluşturan mikroorganizmaların kendi vücudumuza ya da başka kişilere, yüzeylere hastalık bulaştırmasını engellemek amacıyla kullanılır.Ellerin en az 20 saniye sabunla yıkanması ve iyice temizlenmesi çok önemlidir.

14.05.2020 04:51:06